Mysl je jako padák. Funguje jenom, když je otevřená.

Škola v přírodě – ÚTERÝ

Zdravíme další den ze školy v přírodě :-).

Úterní den jsme zahájili dopoledním tvořením – malovali jsme kamínky, pletli náramky i košíky z pedigu a skládali korálkové obrázky. Zahráli jsme si hry do soutěže týmů a dopoledne velmi rychle uběhlo.

Po obědě jsme se vypravili na dlouhou a náročnou cestu – zvládli jsme celou Bílou Opavu do Karlovy Studánky, někteří  dokonce obtížnější trasu plnou žebříků, lávek a kamenných schodů. Bylo to náročné, ale nádherné – osvěžovali jsme se horskou vodou, zakopávali o kameny, padali do bláta,…. Ale bylo nám parádně :-).

To jsme ještě nevěděli, co nás čeká. Cesta na naši chatu je kvůli rekonstrukci se značným omezením. Ne každý se sem dostane. To potkalo i nás. Bohužel jízdní řády jsou různé a ne všechny platné. A tak nám ujel poslední autobus. Představte si, potkali jsme anděla :-). Když odjížděl v protisměru poslední autobus, běželi jsme za ním a prosili a prosili, zda by nás nemohl odvézt na Ovčárnu (dalších 7 km by už nikdo z nás nezvládl) – a věřte nebo ne – odvezl nás nahoru. Andělé existují :-).

A teď už všichni spokojeně odpočívají a někteří už dávno spí.

Dobrou noc!!!