Těšíme se na hody

Dnes děti v družině zdobily májku. V pracovních činnostech si zkusily z látek a krepového papíru vytvořit náš ketkovský dívčí kroj.

Pro radost a potěšení

V poslední době jsme svědky obrovské tragédie – rozsáhlých povodní. Snažíme se s dětmi o situaci v naší zemi citlivě mluvit. Hledali jsme cestu, jak pomoci nějaké malé škole, podobné té naší. V minulých dnech jsme se spojili s panem ředitelem ZŠ a MŠ Bohdíkov. Jejich škola byla zatopena v přízemí budovy. Pomůcky a výtvatné potřeby, které jsme plánovali s dětmi nashromáždit a poslat, se jim všechny podařilo zachránit. Dnes odváží ketkovští hasiči právě do Bohdíkova pomoc od občanů Ketkovic. Připojili jsme se a připravili alespoň drobnosti pro radost a potěšení v těchto nelehkých chvílích pro děti a také pro zaměstnance ZŠ a MŠ Bohdíkov. Přiložili jsme také dopisy od dětí. Doufáme, že jim trošku zpříjemníme následující dny.

Zúčastnili jsme se Olympiády ŠD v Oslavanech .))

Žádné další příspěvky.